top of page

En Hesaplı Çekici' nin Komisyonlu Whatsapp Grubu İle Tanışmaya Hoşgeldiniz

www.enhesaplicekici.com 1999 yılında Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat boyunca oto çekici ve kurtarıcı ihtiyacı olan kullanıcılara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Projenin hem sosyal hem de ekonomik bir çok yönü mevcuttur.  Çalıştığımız ve bundan sonra çalışacağımız çekiciler belirli kriterlere uyan ve alanında profesyonel firmalar olacaktır. Yolda kalan birinin güveneceği bir yardımcıya ihtiyacı olduğu gerçeğiyle www.enhesaplicekici.com çalıştığı firmalara çok dikkat eder.Amacımız çekici hizmeti almak isteyenlere en ekonomik yol yardım hizmetini sunmaktır. Sizlerde bu çekici ağımıza katılmak istiyorsanız, aşağıda paylaşmış olduğumuz WHATSAPP GRUP LİNK' ini tıklayarak aramıza katılabilirsiniz. Grubumuz 100 TL Komisyonlu Gruptur.
www.enhesaplicekici.com yolda kalan kişilere hiç bir ek maliyet yansıtmaz. Hatta ona en yakın çekiciyi yönlendirerek en ekonomik hizmeti almasını sağlar.
Türkiye' nin En hesaplı, En Ucuz, En Ekonomik ve En Yakın Çekici Ağı

GRUP KURALLARI
* WhatsApp Grubumuza üye olmak için yukarıdaki butona tıklayınız. Grup Standartları gereği grubumuzda Boş Dolu yazmak yasaktır.* Grup içerisinde sadece iş paylaşımı yapılacaktır.* İş dışında gereksiz görüşmeler ve konuşmalara kesinlikle izin verilmeyecektir.* Grup içinde sesli mesajlarda küfür edilmesine kesinlikle müsaade edilmez.

En Hesapli Çekici 

Oto Çekici & Oto Kurtarma

®

bottom of page