top of page
Anadolu_Sigorta-logo-B52819C486-seeklogo

Anadolu Sigorta Kasko Çekici Hizmeti

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında Anadolu Sigorta Kasko Çekici Hizmeti ile yollarda yalnız değilsiniz. Ayrıca Anadolu Sigorta Trafik Sigortası Çekici Hizmeti ile de 7 Gün 24 Saat Kayar Kasa Çekici, Sabit Kasa Çekici, Ahtapot Çekici ve Ağır Ticari Çekici araçlarımız ile Anadolu Sigorta Kasko Yol Yardım Hizmeti' mizden yararlanabilirsiniz. Anadolu Sigorta Kasko Yol Yardım Telefon Numaramıza ulaşmak için 0532 335 22 58 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Aracınız Yolda Kaldığında Yararlanabileceğiniz Kasko Çekici Hizmeti

Herhangi bir çekici ile arabayı çektirmek doğru mu? Anlaşmalı çekicilere nasıl ulaşılır gibi sorular ve cevapları ve otomobil yolda kaldığında yararlanabileceğiniz çekici hizmeti…

 

 


Çekici Hizmetleri


Otomobiliniz ile yolda kalırsanız yapmanız gereken öncelikle sorunu tanımlamaya çalışmak. Eğer sorun o an giderebileceğiniz bir durum ise, örneğin benzin bitmesi gibi bunu çözmeye çalışabilirsiniz. Ama sorun bir servisin müdahalesini gerektiriyor ise yapabileceğiniz şeyler sınırlı.
Kasko teklifi içinde
Anadolu Sigorta çekici hizmeti varsa sigorta sahibinin şirketi arayarak Anadolu Sigorta yol yardım talep etmesi ile Anadolu Sigorta çekici desteği yola çıkar. ... Aracın en yakın Anadolu Sigorta Yetkili Servise çekilme maliyeti ise sigorta kapsamındadır, sigortalı kişi aracın Aracın en yakın Anadolu Sigorta Yetkili Servise çekilmesi için ekstra herhangi bir ücret ödemez.
Yolda kalan araçlar için aracın servise götürülmesi konusunda yapabileceğiniz 4 şey var:

Tanıdığınız otomobili olan birini çağırıp onun aracıyla kendi aracınızı çekebilirsiniz. Ama bunun çok fazla sakıncası var. Örneğin aracınızın hareketli aksamındaki bir sorun bu durumda çok daha büyüyebilir. Bu yüzden bu eski metodu artık kullanmamak da fayda var.
Anadolu Sigorta Gezici servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer aracınızdaki sorun onarılabilecek kadar ufak ise bu servisler işinizi halledip yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır.
Standart bir
çekici çağırmak. Uygun bir yerden telefon numarası bulup bir çekici çağırabilirsiniz. Burada yaşayabileceğiniz sorun çekicinin güvenirliği ve uzmanlığı olacaktır.

Anadolu SigortaAraç kaskonuzun çekici hizmetinden yararlanmak. Bu sayede hem Anadolu Sigorta Çekici arama derdinden kurtulursunuz hem de yardım gelen Anadolu Sigorta çekicinin işinin uzmanı olup olmadığını, aracınıza zarar verip vermeyeceğini düşünmenize gerek kalmaz. Hizmeti sizin için ayarlayan kaskonuzun uzmanlığına güvenmiş olursunuz.


Otomobiliniz yolda kaldığında yapabileceğiniz en iyi şey uzman bir çekici yardımıyla aracınızı anlaşmalı servise götürmektir. Bu sayede hem aracınızın hasarının ilerlemesini önlersiniz hem de sorunun kaynağına inip bir daha yaşamanızın önüne geçmiş olursunuz. Anadolu Sigorta Kasko' nun sunduğu kasko çekici hizmeti, kurtarma vb. geniş kapsamlı Yol Yardım Hizmeti ile Ekstra Asistans Hizmeti ve full kasko konularında detaylı bilgiye 7/24 ulaşabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Kasko sigortası yaptıranlar beklenmedik kaza ve arıza durumlarında kurtarıcı olarak çekici hizmetinden faydalanabiliyor. Bu hizmeti almak için ise kasko poliçesi yapılırken Anadolu Sigorta çekici hizmetinin olup olmadığının kontrol edilmesi ve eklettirilmesi gerekiyor.

Anadolu Sigorta ASSISTANS ŞİRKETİ İMDADA YETİŞİYOR

Kaskodaki çekici hizmetini Anadolu Sigorta assistans şirketleri sağlıyor. Aracın yolda kalması, kaza yapması halinde seyir yapamayacak durumda olması durumunda kasko şirketiyle irtibata geçilip, bulunulan yer söylenmesi halinde çekici en hızlı şekilde intikal ederek aracın arıza ya da kaza durumunda servis ya da herhangi bir tamirhaneye götürülmesi sağlanıyor.

 

Anadolu Sigorta ÇEKİCİ HİZMETİNE DİKKAT!

Kasko sigorta olmayanlar yolda kalınması ya da kaza halinde büyük mağduriyetler yaşayabiliyor. Amatör çekici hizmeti alarak aracının daha da büyük hasar alması ihtimali ortaya çıkıyor. Bunun için uzman kadrolarla yönetilen Anadolu Sigorta Assistans hizmetlerinin çekicileriyle aracın kurtarılması büyük önem taşıyor. Ayrıca araç çekiciyle götürüldükten sonra kasko şirketi konaklama, ikame araç gibi hizmetler de sunuyor. Bu sayede sigortalı kişi ve ailesi olumsuzlukları bertaraf etmiş oluyor.

bottom of page