top of page

Konumunuza En Yakın Çekici

Konumunuza En Yakın Oto Çekici

Konumunuza En Yakın Oto Kurtarıcı 

En Hesaplı  Çekici  - Oto Kurtarma olarak, konumnuza en yakın çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 335 22 58  nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Konumdaki Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

En Hesaplı Çekici  - Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile konumunuza en yakın çekiciyi  İstanbul' untüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Konumunuza En Yakın Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

bottom of page