top of page

7/24 Oto Lastik Hizmeti

Konumuza En Yakın Oto Lastik Hizmeti

7/24 Oto Lastik Yol Yardımı

Tüm marka ve model lastik tamir, bakım yedek parça ve servis hizmetleri itina ile yapılmaktadır.

Müşterilerimizi memnuniyeti ile önce çıkan 7/24 Lastikçi İstanbul Servisi Lastik tamiri, köprü lastikçisi, İstanbul'un her bölgesine hızlı lastik yol yardım ekibi olarak hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde aracınızın başında lastik tamiriniz yapılmaktadır. Araçlarınızda yedek lastik değişimi, lastik basıncı kontrolü, yama yapma, yarık lastik değişimi, çivi batmış lastiklerde hızlı tamir, lastik tamir seti kullanımı hizmetleri verilmektedir.

En Hesaplı Çekici olarak, Avrupa Yakası’ nda mobil lastikçi hizmetini 7/24 vermekteyiz. 7/24 lastikçi  ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası lastik patlama ve lastik hasar durumlarında Avrupa Yakası’nda bir telefon uzağınızda.

Arnavutköy Lastikçi, Avcılar Lastikçi, Bağcılar Lastikçi, Bahçelievler Lastikçi, Bakırköy Lastikçi, Başakşehir Lastikçi, Bayrampaşa Lastikçi, Beşiktaş Lastikçi, Beylikdüzü Lastikçi, Beyoğlu Lastikçi, Büyükçekmece Lastikçi, Çatalca Lastikçi, Esenler Lastikçi, Esenyurt Lastikçi, Eyüp Lastikçi, Fatih Lastikçi, Gaziosmanpaşa Lastikçi, Güngören Lastikçi, Kâğıthane Lastikçi, Küçükçekmece Lastikçi, Sarıyer Lastikçi, Silivri Lastikçi, Sultangazi Lastikçi, Şişli Lastikçi, Zeytinburnu Lastikçi bölgelerinde oto lastikçi, 7/24 oto lastik ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak lastik tamiri ve lastikçi fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan mobil lastik araçlarımızdan hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Lastik Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 335 22 58 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

En Hesaplı Çekici olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki Mobil Oto Lastik aracımız ile 7/24 hazır lastik yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Yılın her günü, günün her saati hızlı ve güvenilir oto lastik hizmeti vermekteyiz.

Araç parkurumuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır ve iş makineleri için mobil oto lastikçi bulunmaktadır.

acil.jpg
bottom of page